Багато хто сумнівається в застосуванні декору з поліуретану для інтер'єру.

У даній статті ми відповімо на найбільш поширені питання про поліуретанову ліпнину.

1.Низькі стелі - люди часто помиляються, коли думають, що ліпнина зробить їх ще нижчою, скоріше навпаки, карнизи, багети, зроблять ваше приміщення візуально вищим, і допоможуть приховати всі небажані вади.

2.Пухка ліпнина з поліуретану, може «здешевити» інтер'єр - скажімо так, на декоративній ліпнині економити не можна, це повинен бути якісний виріб, тоді вона тільки перетворить ваш інтер'єр і дозволить створити свій унікальний стиль.

3.Декоративна ліпнина, завжди повинна бути білою - дуже поширений міф, стельові багети, молдинги, карнизи і плінтуси теж можуть бути інших кольорів .Тобто ви можете вибрати свою колірну гаму і цим ідеально доповнити свій інтер'єр, який заграє яскравими фарбами.

Розглянемо найпопулярніші питання, які хвилюють покупців:

1.Як правильно підібрати стельовий багет?  Для прикладу будемо спиратися на висоту стелі 2.8 м тоді краще використовувати багет розміром від 6-8 см. Якщо 3 м і більше, то відповідно багети розміром від 10 12 см.

2. Як підібрати плінтус?  При виборі плінтуса ми спираємося на: матеріал, довговічність, дизайн, практичність.  Невибагливий догляд, різноманітність розмірів, наявність кабель- каналів, все це про плінтуси з поліуретану, який дає можливість зробити найнадійніший і правильний вибір.

3. Для чого використовувати молдинги?  Найчастіше молдинги використовуються для прикраси або виділення окремих елементів дизайну.  Вони допоможуть створити вам гарний перехід або вигідно підкреслити цінну деталь інтер'єру.

4. Чи можна використовувати карниз для прихованого освітлення?  Звичайно, скоріше навіть потрібно.  Багет з прихованою діодною стрічкою, може утворити додаткове освітлення і яскраво виділити красу натяжних стель.

5. Наскільке довговічна продукція з поліуретану?  Термін використання продукції не обмежений.

6. Якими елементами можна приховати, нерівності та вади?  З вирішенням цього питання ідеально впораються колони, напівколони і пілястри.  Вони виконують декоративну роль і дозволяють приховати труби, несучі елементи, і нестандартні виступи.

7. Як задекорувати радіусні конструкції?  Для цього є гнучкі багети, плінтуса і молдинги.

Отже: елементи з поліуретану, мають масу плюсів і зможуть вигідно підкреслити важливі деталі, а також внести яскраві фарби у ваше приміщення.