Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Неділя: 09:00-18:00

0
Мій кошик

Плитка Економ для стін

Плитка економ- класу для стін

Якщо ви вирішили купити недорогу плитку для стін, то це зовсім не означає, що потрібно купувати облицювання низької якості - часом навіть маловідомі виробники випускають першокласну продукцію. Вартість залежить від різних показників, причому вони можуть не мати абсолютно ніякого відношення до технології виробництва або розмірами. Коли всі фактори збираються воєдино, то можна визначитися з вибором, зупинившись на найбільш підходящому варіанті.

Вибір керамічної плиткиОбробка ванної кімнати глазурованої керамічною плиткою

Керамічна плитка (кахель або кахлі), це тонкі плитки з обпаленої глини квадратної або прямокутної форми, якими облицьовують стіни, печі, басейни, підлоги і навіть стелі. У суміш для виготовлення кахлю входить глина, кварцовий пісок і карбонатні породи - алюмосилікати, зокрема польовий шпат. Глина забезпечує пластичність маси, кварц утворює "скелет" плитки, а інші компоненти надають вид обпаленого матеріалу.

Завдяки хімічної інертності керамічна плитка не вступає в реакцію з іншими речовинами, що не розчиняється і не змінює забарвлення при контакті з більшістю хімічних реагентів, не виділяє токсичних речовин при будь-якій температурі і не горить. До того ж вона не проводить електричний струм. Під впливом сонячних променів керамічний кахель не линяє. На поверхні обробки не можуть довго існувати мікроби.

Перевірка якості

Після виготовлення керамічний кахель перевіряють на:

 • поглинання води;
 • опір деформації;
 • твердість поверхні;
 • стійкість неглазурованного кахлю до глибокого стирання;
 • лінійне розширення під дією тепла;
 • стійкість до змін температури;
 • стійкість до тріщин;
 • хімічний вплив.

Класифікація

Як дорога, так і дешева плитка для стін та підлоги класифікується за способом виготовлення і по типу поверхні. Розглянемо значення другого параметра.

Поділ за типом поверхні:

 • матова - поверхня має природний, необроблений вигляд. Після випалу таку плитку не беруть під обробку;
 • полірована - рівно зрізана матова поверхня, для освітлення зрізу. Згодом плитку полірують, щоб закрити мікропори. Такий кахель чутливий до подряпин і після укладання потребує нагляду;
 • напівполірована - таке покриття виходить після зрізання матового шару, де часто з'єднані полірована і матова поверхні;
 • обробка воском - перед випалюванням на таку плитку накладають прозорі мінеральні кристали з різною температурою плавлення. Після цього поверхню виходить блискучою, але не такий слизькій, як у полірованих виробів.

Від чого залежить ціноутворення

Як було зазначено вище, недорога плитка у ванну представляє результат поєднання ряду факторів. Перш за все, це відповідність параметрам, зазначених у розділі "Перевірка якості». Ще дуже велике значення має лицьова поверхня облицювання - див. «Класифікація». З цих показників складається технологічна характеристика кахлю і це основні параметри для ціноутворення.

Монтаж керамічної кахлю на стелю у ванній кімнатіМонтаж керамічної кахлю на стелю у ванній кімнаті вартість також залежить від популярності бренду виробника, країни, звідки імпортують товар (від розміру податкових зборів) і, звичайно ж, від торгової точки, де встановлюється остаточна роздрібна ціна. Для того щоб вкласти якомога менше фінансів, найкраще зосередитися на іменитості бренду і країні виробництва, але параметри, зазначені в першому абзаці повинні відповідати високим вимогам - так досягається оптимальне співвідношення ціни і якості.

Рекомендація. Купівля дешевого матеріалу зовсім не означає, що чорнова площину може мати низьку якість. А тому дуже важливі характеристики поверхні, до якої буде кріпитися кахель. Чималу роль відіграють і характеристики прошарку розчину. Зазвичай для монтажу керамічної плитки використовують такі розчини, як цементно-піщану суміш, мастика або спеціальний клей. В ідеалі ,шар розчину повинен бути бездоганно рівним і злегка шорстким (для поліпшення адгезії).

Купуйте в «ArcPalace»

Пропонуємо вам купити плитку для стін недорого в нашому інтернет-магазині «ArcPalace», і це не порожні слова. Справа в тому, що ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками, зарекомендували себе на будівельному ринку, а це вже автоматично вказує на високу якість. Доступна ціна можлива, завдяки тому, що ми намагаємося заробляти не крутим накручуванням вартості, а продажем більшої кількості товару. У разі необхідності можна звернутися за безкоштовною консультацією до наших фахівців, скориставшись чатом або телефоном.

Немає товарів

Вгору