Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Неділя: 09:00-18:00

0
Мій кошик

Умивальники

Умивальники для ванної кімнати

Вибираючи сантехнічні прилади, вам неминуче доведеться зіткнутися з такою позицією, як раковина для ванни - виняток становлять лише ті ситуації, коли умивальником жертвують заради установки пральної машини-автомата. При покупці доведеться враховувати багато параметрів, хоча більшість людей вважає, що вони обмежуються лише різними розмірами, але це далеко не так. Як би там не було, красивий і практичний інтер'єр санвузла складається з декількох складових.

Кругла стильна раковина з кварцового склаЗа якими параметрами вибирають умивальник у ванну

Різні раковини для ванних кімнат, ціна яких часто залежить від бренду, мають ще, як мінімум, шість параметрів, і без урахування яких вам ніяк не обійтися. Особливо відчутно це в приватному секторі, де для санвузлів відводиться багато місця і в тих же «хрущовках», де дорогий кожен сантиметр площі. Отже, вам доведеться врахувати:

  • Ширину чаші, якій повинно вистачити місця.
  • Конфігурацію - кругла, овальна, квадратна, прямокутна або трикутна, яку встановлюють в кут.
  • Глибину чаші - чим глибше, тим менше бризок.
  • Кількість монтажних отворів для змішувача.
  • Спосіб установки - тюльпан, тумбочка або навісна.
  • Матеріал виготовлення.

Конфігурація та розмір чашіРаковина з трьома отворами

Звичайно ж, від конфігурації чаші залежить дизайн інтер'єру, але якщо взяти до уваги «величезні» площі більшості санвузлів, в українців, то в 80% випадків ширше 500-600 мм разом з тумбою не вийде. Проте, в будинках нового житлового фонду, а також у приватному секторі є досить-таки просторі ванні кімнати, де можна встановити раковину з будь-якою конфігурацією.

Наприклад, кругла чаша доречна тільки для великої площі і для цього є, як мінімум, дві причини. По-перше, вона встановлюється або на тумбу, або на столик, які в будь-якому випадку мають більший периметр і, по-друге, така конфігурація буде просто недоречна в маленькій ванній. А ось кутовий прилад підходить тільки для тісних санвузлів - це дозволяє максимально заощадити корисну площу.

Увага! Підбираючи раковину для ванної кімнати за розмірами обов'язково потрібно залишати запас в 3-5 мм, щоб не було торкання зі склом або керамікою - це стосується навісних конструкцій і тюльпанів. Наприклад, якщо поруч встановлена ​​душова кабіна, то така відстань між нею і умивальником дозволить уникнути неприємних звуків, а іноді ,може вберегти скло кабіни від розтріскування.

Якщо для раковини передбачений вбудований змішувач, то зовсім не обов'язково, щоб він був настінним. Такий прилад можна монтувати і на відворот борту чаші, за умови, що там для цього є монтажні отвори. Іноді в фаянсових і керамічних ємностях посадочні місця роблять самостійно корончатою ​​фрезою з алмазним напиленням і тоді недорогу раковину можна перетворити в стильну, але для цього потрібен досвід. Тому краще відразу купувати саме те, що вам підходить найбільше.

Скляна раковина на скляному столикуЗ яких матеріалів роблять раковини

При покупці такого санітарного приладу слід враховувати матеріал, з якого той виготовлений:

  • Фаянс. Якщо хочете купити умивальник для ванної недорого, то такий матеріал підходить найбільше. Зовні її нічим не відрізнити від кераміки, але при ударах (упустили туди чашку або якийсь металевий предмет) виникають мікротріщини, які з часом забруднюються і чорніють. Також боїться різких перепадів температури (небажано лити туди окріп).
  • Кераміка. Це вже дорожчий, але в той же час і більш міцний матеріал. Мікротріщин там практично не буває і якщо чаші загрожує розтріскування, то це критично для раковини в цілому, хоча відбувається виключно рідко (від сильних ударів).
  • Фарфор. Візуально схожий на вищеописані матеріали, але все-таки відрізняється більш благородним блиском і має підвищену механічну міцність.
  • Кориан. Такий матеріал добре переносить температурні перепади, має високу механічну міцність і є в різних колірних відтінках.
  • Кварцове скло. Це дуже красиві прозорі чаші, які можуть бути різного кольору. Завдяки товщині, що досягає 15-16 мм, має високу механічну міцність.
  • Композит. Надзвичайно міцний матеріал, що імітує мармур або граніт і не поступається їм за механічною та термічною міцністю.
  • Чавун. Чаші покриваються емаллю в 3-4 шари, причому колір може бути будь-яким. Вони красиві і найміцніші, але через велику масу не дуже затребувані на ринку сантехніки.

Ви можете купити умивальник у ванну з різних матеріалів в нашому інтернет- магазині «ArcPalace». За консультацією звертайтесь за телефоном або через чат до наших фахівців і вам з радістю допоможуть.

Немає товарів

Вгору
,