Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Неділя: 09:00-18:00

0
Мій кошик

Ванни

Ванна для вашого будинку

Як правило, для того щоб купити ванну, доводиться враховувати відразу кілька параметрів, тобто, це не тільки її довжину, але також конфігурацію і вихідний матеріал для виготовлення ємності.  Якщо говорити про них, як про обов'язкове  у гігієнічному санвузлі, то в Україні такі прилади воліють приблизно 60% сімей, 30% вибирають душову кабіну або бокс, а інші- 10% поєднують ці санвузли в одному приміщенні.  Якщо ви хочете зробити правильний вибір, то ознайомтеся з основними критеріями або зверніться по телефону до досвідчених фахівців нашого інтернет-магазину компанії «ArcPalace».

За якими параметрами вибирати ванну

У більшості українських квартир і в першу чергу це стосується хрущовського та брежнєвського житлового фонду, доводиться встановлювати прямокутні ванни з того чи іншого матеріалу.  У деяких випадках монтують навіть метрові сидячі чаші і це ніяк не пов'язано з нестачею грошей - на першому місці тут знаходиться економія корисної площі.  Наприклад, якщо встановлена ​​повномірна ванна і між нею і унітазом є раковина, то для пральної машини-автомата місця вже не залишається, так що доводиться або жертвувати умивальником, або монтувати метрівку.  Але є і просторі приміщення, де можна встановлювати подібні прилади будь-яких розмірів і будь-якої конфігурації.

Розміри і конфігурація

Для того щоб купити ванну в інтернет-магазині «ArcPalace», потрібно чітко уявляти собі її розміри і конфігурацію.  Товар, звичайно, можна обміняти, якщо він не підійде, але цей процес займе додатковий час, а також доведеться витратитися на послуги пошти за пересилку.  Якщо говорити про форму, то ємності діляться на:

  • прямокутні (традиційні);
  • трикутні (кутові);
  • овальні (можна ставити де завгодно);
  • круглі (можна ставити де завгодно).
  • прямокутні ванни.

Прямокутні ванниТрадиційна прямокутна ванна з фігурною чашею

Довжина таких чаш може бути від метра до 180 см з проміжними розмірами, кратними 10, так що за цим параметром їх підібрати нескладно.  Ширина і глибина у них теж різна і більше залежить від вихідного матеріалу виготовлення, так що при виборі просто звертайте увагу на ці параметри, щоб підібрати саме ті, які влаштовують найбільше.  Такі сантехнічні прилади можна монтувати як на пристінний вузол, так і посеред кімнати.  Вони можуть бути виготовлені з будь-яких матеріалів.

 

 

 

Кутова асиметрична акрилова ванна для правої установкиУглові ванни

На перший погляд, якщо дивитися на невстановлену чашу, вона може здатися громіздкою і незручною, хоча на практиці все виходить з точністю до навпаки.  Такі прилади економлять багато корисної площі і можуть бути:

  • правими або лівими;
  • симетричними або асиметричними.

Дані ємності в основному роблять з акрилу, кварила або сталі, зрідка з композиту, але не з чавуну.  За формою кутова ванна дуже схожа на піддон кутовий душової кабіни, хоча варіацій з розмірами тут менше:

симетричні - 1200x1200 мм і 1800x1800 мм;

асиметричні - 600x1200 мм і 1700x1900 мм.

 

Овальна ваннаОвальна ванна встановлюється без прив'язки до стін

Чаші такої форми роблять практично з усіх матеріалів, які використовують для виготовлення ванн будь-якої конфігурації.  Такі прилади не залежать від стін і / або перегородок, тобто, не фіксуються до них для жорсткості монтажу - їх можна ставити як в кутку, так і посеред приміщення.  Довжина овальних ванн може коливатися від 1200 до 2400 мм, в той час як ширина варіює між 700 мм і 1500 мм.

 

 

 

Велика кругла ванна, встановлена посеред кімнатиКруглі

Найчастіше роблять чаші овальної форми з акрилу і кварила, але в якості ексклюзиву вони можуть бути зроблені з композиту, що імітує граніт або мармур.  Для установки такої ємності обов'язково потрібно велике приміщення, так як підхід повинен бути можливий з будь-якого боку (на то це і коло).  Діаметр тут може бути від 1400 мм до 2100 мм, але цей параметр слід вибирати відповідно до величини приміщення.

 

 

 

Вихідні матеріали

На сьогоднішній день будівельний ринок пропонує ванни, як мінімум з п'яти матеріалів:

  1. Акрилові ванни в наш час можна назвати найпопулярнішими гігієнічними приладами, тому їх асортимент найобширніший серед інших аналогів.  Термін експлуатації по гарантії у них становить від 7-ми до 15-ти років, хоча в реальності вони служать довго , їх можна ремонтувати, закладаючи невеликі дірки і тріщини.  Вага чаші становить 15-20 кг.
  2. Кваріл або куарил, це той же акрил, тільки з добавкою кварцового піску - це значно збільшує механічну міцність матеріалу.  Маса акрилу і кварила майже однакова, хоча у останнього вище експлуатаційний ресурс.
  3. Композити під граніт або мармур відрізняються великою масою, але вони не іржавіють і погано пропускають тепло.
  4. Сталеві чаші- найдешевші, зате при пошкодженні емалі вони швидко іржавіють, і до того ж сталь має відмінну теплопровідність.
  5. Чавунна ванна, ціна якої досить висока, втрачає всього 5-10 ° C на годину, але при цьому вона дуже важка.  Експлуатаційний ресурс чавуну найвищий після композиту.

Немає товарів

Вгору
,