Щоб купити змішувач для умивальника, перш за все, слід розібратися в моделях, які пропонує ринок сантехніки і наш інтернет-магазин «ArcPalace» зокрема.  Слід враховувати, що подібні прилади можна монтувати не тільки на раковину у ванній кімнаті або туалеті, але і на кухонну мийку - спосіб установки і монтажний отвір абсолютно ідентичні в обох випадках, хоча крани можуть відрізнятися.  Вам просто потрібно вибрати вподобану в технологічному і естетичному виконанні модель, а також оцінити свої фінансові можливості.

Вигода покупки в інтернет-магазині компанії ArcPalace

Кожна  людина, роблячи покупку, буде шукати товар найбільш високої якості і при цьому за найменшою ціною, і це цілком нормально.  Якщо ви зробите своє придбання в інтернет-магазині компанії «ArcPalace», то при цьому отримаєте:

  • Потрібний вам змішувач для раковини у ванній, ціна якого буде цілком прийнятною.
  • Якість товару, гарантоване відомими на ринку виробниками.
  • Консультації від досвідчених фахівців з даної теми.
  • Можливість використання діючих акцій.
  • У разі виявлення будь-яких дефектів, ви зможете повернути продукцію для обміну або отримання назад власних коштів.

Як регулюється водний потік

Абсолютно вся запірна арматура, чи це  змішувач для раковини у ванній,  чи для самої ванни, для душу або для кухні регулюються або за допомогою картриджа, або за допомогою керамічної кран-букси.  За продуктивністю (потужностю подачі) вони нічим не відрізняються, тільки картриджі використовують в важільних кульових кранах, а кран-букси - в вентильних.  Якщо підійти до цього питання з меркантильної точки зору, то з урахуванням неминучого зашлакування (осідання солей і лугів), можна відзначити такі пункти:

  1. Для того щоб очистити картридж від шлаків, його доведеться розібрати і зібрати заново, але зробити це не так-то й просто, особливо, якщо там накопичилося багато солей.  З цієї причини зазвичай купують нову деталь та й коштує вона недорого.
  2. Розбирання кран-букси проводиться набагато простіше і для профілактики достатньо почистити керамічні пластини і / або змінити гумове кільце ущільнювача.  Нову купувати необов'язково.

Стандартні моделі без «наворотів»Вентильний змішувач на раковині

Якщо вам потрібно купити змішувач для раковини недорого, найкраще звернути увагу на класичні варіанти такої запірної арматури - або вентильної, або важельної.  Складно сказати, у якій моделі експлуатаційний ресурс виявиться більшим,  бо  тут доведеться враховувати кілька суто індивідуальних чинників.  По-перше, це товщина латуні (про силуміну і мови бути не може) - чим важче кран, тим товщий метал, отже, термін служби більший.  По-друге, багато що залежить від виробника - як правило, відомі бренди бояться втратити свій імідж, тому продукція у них найвищої якості.  І, нарешті, по-третє, це якість води - чим вона жорсткіше, тим менше прослужить кран, і ніякі фільтри тут не допоможуть.

Каскадні змішувачіСтильний каскадний змішувач для раковини

Робота каскадного змішувача практично нічим не відрізняється від класичного.  Різниця полягає лише в формі виливу . Для каскаду його роблять плоским і широким.  За своїми контурами він нагадує дуже маленький водоспад і якщо є підсвічування, то це виглядає дуже ефектно.  Крім того, такі прилади часто доукомплектовуються термостатом, який можна зафіксувати на певній температурі.

З термостатом

На особливу увагу заслуговують прилади, на яких встановлено термостат.  Мова не йде про форму виливу - вона може бути різною - справа в функціоналі регулювання.  Сам термостат, звичайно, фіксується на заданому вами температурному режимі, а ось потужність потоку може регулюватися по-різному.  Є моделі, де цей показник задається вентилем, розташованим збоку і його постійно змінюють.  Але є і такі варіанти, де можна задати певний тиск і зафіксувати в такому положенні.  Це дуже зручно для тих, у кого є маленькі діти, які мити руки і вмиватися вже навчилися, а от користуватися краном - не зовсім.

Вбудовувані моделіНастінний (вбудований) змішувач для раковини

Якщо ви хочете купити змішувач для умивальника в ванну, то тут можливі два варіанти, але найчастіше купують саме настінну модель, так як вона підходить для всіх раковин.  Є крани, які можна монтувати безпосередньо на відворот, але тут потрібна спеціальна чаша, де передбачено кілька монтажних отворів.  При будь-якому варіанті монтажу такі прилади комплектуються термостатом, а найчастіше пристроєм фіксації потужності потоку води.