Плитка для стін з колекції « Kerama Marazzi»

Настінна плитка «Kerama Marazzi»  підходить для інтер'єру різних приміщень, де в проекті закладено облицюванню кахлем.  У житлових будинках і квартирах- це санітарні вузли (ванні кімнати і туалети), кухні (найчастіше це фартух над обробними столами), передпокої (зручно використовувати в зоні вішалки), а також офіси, лікувальні та навчальні заклади та інші громадські будівлі.  Це досить-таки популярний і широко відомий бренд з сертифікатом якості.Обробка ванної кімнати - колекція АДЖАНТА

Про компанію та кераміку

Починаючи з 1988 року, плитка для ванної Керама Марацці виготовляється на заводах з сучасним обладнанням, яке включає в себе периферійні пристрої з числовим програмним управлінням (ЧПУ), більше відомим як 3D принтери.  Це дозволяє максимально урізноманітнити дизайн кахлю і на сьогоднішній день інтернет-магазин « ArcPalace» пропонує 37 колекцій облицювання.  Завдяки верстатам з ЧПУ, ескізи художників-оформлювачів (дизайнерів) наносяться з максимальною точністю, а глазурування збільшує ефект глибини, кольору і об'єму.

Варіанти оформлення обробки плиткою

Для вашого вибору є наступні варіанти:

 • Імітація каменів і мармуру.  Красиві лінії передають ілюзію дорогого природного матеріалу, а запропонований фон добре виглядає як в цілісному варіанті  так і в комбінації з орнаментами і малюнками.
 • Дерев'яні палітри.  Можна придбати копії паркету і ламінату за помірними цінами.
 • На такій обробці не затримується пил, але якщо це лужно-сольові плями або жир, то їх легко видалити побутовими миючими засобами.
 • Мозаїка і орнаменти.  Маленькі квадратні плиточки зроблять ділянку головною в інтер'єрі.  Можна використовувати однакове забарвлення, а можна поєднувати різні відтінки і малюнки між собою.
 • Декор і фриз.  Різноманітні вставки у вигляді ілюстрацій і візерунків посилять ефект фонових фарб.

Кухонний керамічний фартух - колекція МУРАНОТехнічні характеристики

Спочатку про геометричні параметри.  Кахель для стін в різних колекціях  може мати квадратну, прямокутну і асиметричну форму.  Останній варіант найчастіше імітує камінь, а два перших можуть передавати структуру різних порід деревини, тканини, флори тощо або ж може бути пофарбований в форматі моноколор (одноколірна плитка).  Площа у керамічних плиток теж може сильно відрізнятися, наприклад, вузький фриз має розміри 74x150 мм, маленький кахель 150x150 мм, тоді як велика плитка досягає 600x600 мм або 300x895 мм.  Також таке облицювання розрізняють за типом поверхні, яка може бути виконана в трьох варіантах:

 • глянцевій;
 • матовій;
 • Неполірованій.

Увага!  Плитка для ванною «Kerama Marazz»i НЕ ректифікована (НЕ підрізана після випалу).  Це говорить про те, що можливі невеликі розбіжності за розмірами діагоналей.  Але досвідчені обробники компенсують цей недолік «граючи» хрестиками або вкладками.

Правила вибору кераміки

Перед покупкою виміряйте площу місця облицювання.  Врахуйте, що бажано розрізати тільки однотонні плитки (моноколор) або з малюнком у вигляді орнаменту.  Якщо серед обраної колекції присутні ілюстрації, то прорахуйте кількість з урахуванням цілих плит, але з запасом в 15-20 мм.  Для ванної або кухні (подалі від робочої зони) можна використовувати фактурні матеріали.  Якщо це кухонний фартух, його бажано не облицьовувати, використовуючи надто вигадливий малюнок.  Таке обмеження пов'язане з тим, що це місце найбільше схильне контакту з забрудненнями і бризками.

Параметри, які враховуються в обов'язковому порядку:

 1. Товщина.  Для стандартних кімнат застосовується плитка в ванну і кухню товщиною від 6 до 9 мм.  Для облицювання підлоги - від 9 до 12 мм.
 2. Зносостійкість.  Для невеликої прохідності в приміщенні досить 1-го класу зносостійкості.
 3. Особливості обробки при збиранні.  Тут можна керуватися власними уподобаннями, але все-таки легше мити глазуровану обробку.
 4. Розміри.  Для зручності укладання найкраще вибирати середній розмір виробів.
 5. Якщо для нижнього рівня ви вирішили купити плитку більш темного тону, то майте на увазі, що ця ділянка повинна  виступати над сантехнічними приладами не менш ніж на 70 мм.

Примітка.  Іноді для облицювання стін у ванній кімнаті використовують керамогранітну плитку, але з точки зору економії, це не зовсім правильно, хоча ніяк не порушує технологію і правила обробки.

Висновок

Якщо ви вирішили купити плитку для стін « Kerama Marazzi» будь-якої колекції у нас, то в першу чергу ,визначіться з кількістю матеріалу - кахель можна порахувати поштучно або за площею стін (стелі).  Можливо, у вас виникнуть труднощі при підрахунку, тоді заміряйте висоту і ширину кожної стіни і такий же розмір зніміть з дверного прорізу.  Зв'яжіться через чат або по телефону з нашими консультантами, і вони із задоволенням допоможуть вам в розрахунках.