У XXI столітті дуже часто стали використовувати не лише основне, але також допоміжне або декоративне освітлення, і карнизи для прихованого освітлення в цьому дуже допомагають. Якщо додаткове освітлення призначене для якої-небудь певної зони, наприклад, для кухонного робочого столу, то декоративне -чудово виглядає в усій кімнаті. Це дозволяє підвищити комфорт в приміщенні або просто створити інтимну обстановку для спілкування або відпочинку.Світлодіодна стрічкова підсвічування в карнизах в дії

Придбання карнизів в Україні

  • Ефект для інтер'єру, за наявності декоративного підсвічування, виходить приголомшливим, оскільки при цьому практично змінюється дизайн кімнати і людина, природно, почуває себе комфортніше. У нашому інтернет-магазині  «ArcPalace» можна придбати різні модифікації карнизів для підсвічування:
  • Найпопулярніша і затребувана модель немов розділена  на дві частини - нижня щільно прилягає до стіни, а верхня притискається до натяжної стелі, але там є порожнина для світлодіодного стрічкового підсвічування. При роботі освітлювального приладу візуально збільшується висота приміщення і при цьому світло набуває  відтінку  кольору натяжної полівінілхлоридної плівки.
  • Ще один багет для натяжних стель під приховане підсвічування є профілем з посиленою нижньою частиною і витонченою верхньою, де розміщується прилад освітлення.
  • І, нарешті, модель, максимально наближена до стандартних параметрів, з внутрішньою порожниною -для стрічки.

Що можна сказати про конфігурацію і матеріали?

 По суті, будь-який з цих варіантів підходить для натяжної ПВХ стелі, але тут вже доведеться робити вибір з урахуванням дизайну житла. Хоча тут є одна трудність - такий декор монтують в процесі ремонту будинку або квартири і необхідно знати, яким буде інтер'єр після завершення робіт. Якщо у вас є хоча б  загальне уявлення про те, як виглядатиме ваше житло після ремонту, можете замовити дзвінок або подзвонити нам самостійно для зв'язку з досвідченим консультантом. Цей фахівець детальніше розповість вам про наявних на даний момент в магазині моделей  і допоможе зробити правильний вибір.Варіанти карнизів в розрізі для підсвічування під натяжна стеля

Звичайно, ви пам'ятаєте, що усі моделі виконані з поліуретану або синтетичного еластомера - якісного і недорогого матеріалу, який інертний при температурі від, - 60°C до +80°C, так що навіть цілодобова робота світлодіодного приладу йому абсолютно нічим не загрожує. Такі пластмаси важать трохи більше різних пенополистиролів (пінопластів) і це обгрунтовано підвищеною щільністю матеріалу, що автоматично вказує на можливість їх використання для декоративного освітлення житлових кімнат, офісів і так далі.

Ціноутворення

Тепер розберемося, як оцінюються багети для натяжних стель, тобто, що сюди входить? Формула вартості складається з декількох елементів, це:

  • геометричні параметри - довжина, ширина, товщина;
  • кількість порожнин для установки світлодіодної стрічки;
  • складність конфігурації і орнамент;
  • гуртова ціна, заявлена виробником.

Безумовно, бренд теж коштує грошей, оскільки це запорука якості товару, але не завжди знаменитість означає дорожнечу. На будівельному ринку в Україні є штучно завищені ціни і деякі жителі, почувши про такі запити, відмовляються від купівлі карнизів для підсвічування. По суті, це недивно, але слід сказати, що в інтернет-магазині  «ArcPalace»  з таким явищем ви ніколи не зіткнетеся!

Як зробити потрібну покупку

Якщо ви вже вибрали найбільш відповідні вам карнизи під підсвічування, знаєте потрібну кількість і вирішили зробити придбання, то для цього слід пройти ще декілька кроків. Біля товару, що цікавить вас, клікаєте по іконці з кошиком, переходите на наступну сторінку, де вказуєте потрібну кількість і свої дані. Якщо виникли якісь труднощі, то можете списатися через чат, замовити зворотний дзвінок або подзвонити самостійно по номерах, вказаних на сторінці вгорі і внизу.