Будинок, квартира, офіс, кабінет або просто будь-яка  соціальна установа, зараз усі намагаються якось ушляхетнити, щоб там було не просто чисто, але затишно і красиво, тобто, зробити нехай навіть простий, але сучасний ремонт. Для цього зазвичай  використовують багет з орнаментом, купити який можна в нашому інтернет-магазині  «ArcPalace» підібравши потрібну ширину і віддавши перевагу тому або іншому візерунку. Слід зазначити, що зараз грань між багетом і галтелью (стельовим плінтусом) поступово стирається, тому не буде помилкою так назвати той же карниз.Орнамент при оформленні стелі ніколи не буде зайвим

Для чого конкретно використовують багети

Припустимо, при оформленні кімнати ви використовуватимете карнизи з орнаментом, купити які знову-таки зможете в нашому інтернет-магазині  «ArcPalace», але вам раптом здасться, що чогось бракує. І ось тут на допомогу приходять багети, якими доповнюють малюнок і ширину, а також їх можуть наклеювати дещо нижче галтелів, щоб в проміжку вставити точкові накладні або вбудовувані світильники або світлодіодну стрічку. Також багет часто використовують як стельовий плінтус, оскільки він досить легкий і його дуже просто змонтувати на клей або шпаклівку, тільки клеїти його не під кутом 45°, а як зазвичай, але з упором в стелю.

Вибір стельового багета з орнаментом

Щоб правильно вибрати багет або карниз з орнаментом, ціна яких залежить від декількох чинників, треба  мати власне розуміння або звернутися за консультацією до наших фахівців. Розпочнемо з ціноутворення, де вартість залежить від:

  • геометричних параметрів декоративної планки;
  • складнощів  орнаменту;
  • іменного бренду виробника.
    Стельові плінтуси, молдинги і багети з орнаментомКрім того, обов'язково слід перевірити якість:
  • міцність, достатню для монтажу;
  • відсутність деформації, сколів і інших механічних ушкоджень;
  • пожежна безпека, яка забезпечується просоченням антипіреном;
  • зручність монтажу, якому сприяє легка вага і хороша адгезія.

Також слід звернути увага на орнамент, який повинен відповідати стилю вашого інтер'єру (на відміну від гладкого декору тут відмінності можуть бути відчутними). І ще з приводу розмірів - ширину можна підібрати довільно, але загальна довжина залежить не лише від периметра приміщення, але також від кутів і проміжних стиків. Річ у тому, що в цих місцях доводиться обрізувати невеликі фрагменти, тому найкраще купувати матеріал з невеликим запасом.

Чому вигідно купувати в нашому інтернет-магазин «і ArcPalace»?

Так чому ж вигідно купувати в нашому інтернет-магазині « ArcPalace»? Давайте розберемося. По-перше, багети з орнаментом, ціна яких дещо нижча, ніж у конкурентів, нічим не поступаються за якістю, а в деяких випадках ,навіть вище чим у інших. Причина тут просто банальна - ми не торгуємо товаром від неперевірених виробників, навіть якщо він обходиться дещо дешевше. По-друге, у нас ви завжди зможете отримати професійну консультацію не лише по товару, але і за його способом монтажу. І, нарешті, по-третє, замовлення декору в ArcPalace за умовчанням означає швидку відправку і доставку поштою, яка є у вашому місті.

Переходимо до замовлення

Отож, якщо ви прийняли рішення зробити замовлення у нас і це поліуретановий стельовий багет з орнаментом, то для цього залишається зробити всього декілька кроків. Передусім, конкретно підрахувати необхідну кількість матеріалу, а також його геометричні параметри. Якщо ви сумніваєтеся у виборі орнаменту, проконсультуйтеся з нашим фахівцем. Кликніть по значку кошика навпроти потрібного вам товару і введіть свої дані для отримання, а також вкажіть кількість. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами через чат, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте самостійно за будь-яким  з трьох номерів, вказаних зверху сторінки.